Prodej apartmánu Sal Kapverdy

Prodej apartmánu Sal Kapverdy Prodej apartmánu Sal Kapverdy
Prodej apartmánu Sal Kapverdy Prodej apartmánu Sal Kapverdy
Prodej apartmánu Sal Kapverdy Prodej apartmánu Sal Kapverdy
Prodej apartmánu Sal Kapverdy Prodej apartmánu Sal Kapverdy

Popis nabídky

Nabízíme k prodeji nově vybudované investiční apartmány a vily na Kapverdských ostrovech. Jedná se o luxusní pětihvězdičkové rezorty na ostrově Sal. Hotelová apartmá s veškerým vybavením. Kapverdy jsou nejblíže položené tropické ostrovy k Evropě a zároveň nejrychleji rostoucí turistická destinace. Investování do nemovitostí je zde na samotném začátku s velkým potenciálem růstu.
Máte možnost výběru mezi koupí pro vlastní využití, individuální pronajímání, nebo zařazení do pronájmového programu. Do svého apartmánu se můžete opakovaně dle libosti vracet. V době kdy nebudete apartmán obývat, Vám hoteliér zajistí obsazení apartmánu hotelovými hosty. Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného apartmánu..
Můžete si vybrat z různých typů nemovitostí od 35m2 do 127m2 se zahradou, nebo terasou.

Nabízený apartmán je situován v resortu Sol Dunas Beach. Dispozičně řešen jako prostorný obývací pokoj, ložnice, koupelna s vanou, jídelní kout. K jednotce náleží balkon o výměře 18m2 a terasa 85m2. Možnost využívání společného bazénu v resortu.

Díky celoročnímu slunnému klimatu a vzkvétajícímu cestovnímu ruchu poskytují Kapverdské ostrovy ideální ekonomické a ekologické podmínky pro úspěšné investice do nemovitostí.
Zakoupením nemovitosti na Kapverdských ostrovech nezískáváte pouze tuto luxusní nemovitost, ale především se jedná o bezpečnou investici na jednom z nejvíce prosperujících trhů nemovitostí a cestovního ruchu, která nabízí garantovanou návratnost investované částky, růst hodnoty nemovitostí, příjem z pronájmu a další výhody. Tato investiční příležitost nabízí atraktivní garantovaný roční výnos výplatu zisků z pronájmu: očekávaný výnos z pronájmu je 5-7%. Více informací sdělíme osobně, popřípadě na email.

Zobrazit více Skrýt popis

Parametry

Číslo zakázky 6366 Lokalita Obec Santa Maria Ulice skryto Cena Cena bytu 2 640 000 Provize včetně provize
Bc. Jana Kocourková, DiS.
Bc. Jana Kocourková, DiS. realitní makléř +420 775 105 802 j.kocourkova@reality-kocourek.cz Další nabídky makléře
Kontaktujte nás
*
*
fullname: phone: fname: email:
Poloha zadaná inzerátem je obec