Martin Ostřanský
Dobrý den chtěl bych poděkovat paní Haně Špačkové a RK-Kocourek prodej nemovitosti proběhl velmi dobře,není to moje první pozitivní hodnocení RK-Kocourek. Kancelář si také poradila s technickým stavem nemovitosti,případným poddolováním to by u jiné realitní kanceláře nebylo bě...
Více zde