Reference klientů

Chci se podělit o své zkušenosti
Aleš Martiška

Firmě Reality Kocourek a jmenovitě paní Janě Kocourkové velice děkuji za ochotu, vstřícnost a nadstandardní pomoc, včetně nalezení řešení komplikace s příjezdovou cestou k prodávanému objektu.

Více zde
Petr Tichý

Chtěl bych poděkovat Reality Kocourek a hlavně paní Janě Kocourkové za rychlé, vstřícné a profesionální jednání při koupi bytu. Vše probíhalo hladce včetně pohotové komunikace. Rozhodně můžu jedině doporučit.

Více zde
Andrea a Lukáš Měrkovi

Chtěli bychom velmi poděkovat Reality Kocourek a hlavně paní Janě Kocourkové za rychlé, vstřícné a profesionální jednání při prodeji bytu a následně koupi rodinného domu. Vše probíhalo bez problémů. Rozhodně všem dalším zájemcům vřele doporučujeme RK Kocourek.

Více zde
Lenka a Petr Štirbovi

Chtěli bychom poděkovat za rychlé a profesionální jednání při koupi zahrady ve Štramberku. Děkujeme za rady v této záležitosti a to p. Kocourkové. Můžeme vřele doporučit a pokud budeme někdy potřebovat ,jistě se opět na Realitní kancelář Kocourek obrátíme. Přejeme do roku 2021...

Více zde
Viléma Kvapilová

Dobrý den paní Kapounová, ještě jednou děkuji Vám i panu řediteli Realitní kanceláře Kocourek, za rychlé vyřízení mojí záležitosti. Vážím si toho a přeji celé Realitní kanceláři příjemný zbytek adventního času a v pohodě prožité Vánoce a do nového roku 2021 všem vám pevné...

Více zde
Marta a Jan Palasovi

Chtěli bychom vyjádřit naši spokojenost s profesionálním jednáním paní Zuzany Hradilové. Byli jsme mile překvapeni rychlostí vyřízení našeho požadavku i jejím příjemným vystupováním a proto RK Kocourek můžeme vřele doporučit všem dalším zájemcům.

Více zde
Silvie Hodinová

Chci moc poděkovat paní Zuzaně Hradilové za úžasnou spolupráci. Obdivuji ji za to, s jakým nasazením svou práci vykonává a jak rychle dokáže reagovat na požadavky zákazníků. Svou práci dělá celým svým srdcem a je znát, že ji to baví. Kontakt s ní, byla jedna velká radost. Do d...

Více zde
Dominika Hásková

Reality Kocourek mohu doporučit. Profesionální práce celého týmu RK. Stoprocentní spolehlivost, rychlé jednání, nadstandartní péče o klienta, poradí a pomohou vám naprosto s čímkoli.Vše v naprostém pořádku . Děkuji makléřce Janě Kocourkové a jejímu muži, že zprostředkovali a z...

Více zde
Petr Luljak

Velmi rád bych poděkoval za výbornou práci a skvělý přístup paní makléřky Jany Kocourkové. Vše probíhalo hladce včetně pohotové komunikace. Rozhodně můžu jedině doporučit.

Více zde
Vendula Dostálová

Děkuji paní Janě Kocourkové za empatický a profesionální přístup. Jsem ráda, že s ní můžu spolupracovat a určitě její práci všem vřele doporučuji.

Více zde