O nás

Proč Reality Kocourek?

Reality Kocourek s.r.o. si zakládá na individuálním přístupu ke svým klientům, kterým poskytuje komplexní servis v oblasti nemovitostí. Našim klientům se snažíme dle možností vyjít vždy maximálně vstříc. Naším hlavním posláním je zprostředkování prodeje, koupě nebo pronájmu jakékoliv nemovitosti: bytu, rodinného domu, kanceláří, chat, chalup, pozemků i různých komerčních nemovitostí.

Rádi bychom naší činností přispěli k celkovému zvýšení důvěry v realitní kanceláře v ČR. Snažíme se ctít základní lidské hodnoty, jako je upřímné a korektní jednání, individuální přístup, flexibilita a jednání i přístup vedoucí k uspokojení obou stran. Spolehnout se také můžete na naše individuální nastavení služeb, flexibilitu, konzultace podmínek, sestavení smluv tak, aby vyhovovaly oběma stranám, ale také na pravidelné informování o aktuálním stavu jednání.

Jsou-li klienti s námi spokojeni, dostává se nám kladného doporučení pro naši další činnost. A to je ta největší devíza, na které stavíme – důvěra za důvěru.

 

Nabídka služeb pro vás:

  • Kompletní realitní služby zahrnující prodej, koupi i pronájem nemovitostí
  • Zjištění tržní ceny nemovitostí pro převody a pozůstalosti
  • Zprostředkování úvěrů
  • Správa nemovitosti
  • Odborný právní servis
  • Převod členských práv a povinností k družstevnímu bytu
  • Zastřešení soukromého prodeje
  • Řešení exekucí

 

Něco málo z historie společnosti

Základy naší realitní kanceláři položil již v roce 1992 Ing. František Kocourek, který v Prostějově otevřel svou první znaleckou a realitní kancelář. Nejen jako realitní makléř, ale i jako soudní znalec v oboru oceňování nemovitostí dodnes spolu se svým týmem působí v kanceláři poblíž hlavního nádraží na ulici Přemyslovka 3.

Jeho syn, Tomáš Kocourek, následně v roce 2003 za podpory zakladatele, otevřel pobočku v Rožnově pod Radhoštěm. V roce 2006 se realitní kancelář v Rožnově pod Radhoštěm osamostatnila a pod stejnou hlavičkou se za pokračující spolupráce s prostějovskou pobočkou přestěhovala na ulici Palackého 2205, kde sídlí dodnes. Aktivity realitní kanceláře se rozšířily, a proto byl rozšířen tým v obou pobočkách o další členy, aby bylo možno ještě lépe uspokojovat potřeby a požadavky klientů.

Reality Kocourek je dynamicky se rozvíjející realitní kancelář, která dokáže nejen pomoci zajistit koupi, prodej či pronájem nemovitostí, ale specializuje se i na celou řadu dalších služeb.

Po celou tuto dobu vyvíjí aktivní činnost a sleduje veškeré trendy na trhu s nemovitostmi.

Nejen syn zakladatele, Tomáš Kocourek, kráčí ve stopách svého otce, Ing. Františka Kocourka, a s jeho plnou důvěrou šíří dobré jméno Reality Kocourek v Rožnově pod Radhoštěm a jeho blízkém okolí, ale již několik posledních let také i další syn, Mgr. František Kocourek, který se na realitní činnosti podílí na pobočce v Prostějově.

V průběhu dalších let vznikla třetí pobočka v Lipníku nad Bečvou, kterou vede dlouhodobý spolupracovník zakladatele v oblasti nemovitostí, pan Ing. Karel Kulatý.

Rok se s rokem sešel a za účelem dalšího rozvoje a za souhlasu svých spolupracovníků a kolegů, se Rožnovská pobočka rozhodla přeměnit se ze samostatně podnikající fyzické osoby na společnost s ručením omezeným, která byla ke dni 20. 5. 2011 Krajským soudem v Ostravě zapsána do obchodního rejstříku s názvem Reality Kocourek s.r.o. V současné době disponuje naše realitní kancelář téměř největším tržním podílem na trhu s realitami na území celé Moravy a své aktivity rozhodně hodlá dále rozšiřovat.

 

Kontaktujte nás

*
*
*
fname: fullname: email: phone: