prodej • pronájem • výkup • prání servis • hypotéky pobočky kanceláře
Hledej reality

Prodej luxusní vily Sardinie

Základní informace

Kategorie: Domy a vily
Lokalita: Olbia - tempio
Datum vložení: 08.04.2019
Číslo zakázky: 4426
Cena:cena u makléře
captcha
 

Další informace

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout vyjímečnou nemovitost, nacházející se v jedné z nejlukrativnějších částí ostrova Sardinie s vynikající dostupností z letiště i přístavu. ( cca 30 min )
Rezidence Giardini se nachází v lokalitě přírodního a mořského parku Molara a Tavolara ve vilové čtvrti Punta Molara v jehož blízkosti se nachází několik exkluzivních pláží na Sardinii (PortoTaverna,Cala Girgolu či Brandinchi)

Jedná se o rezidentní čtvrt složenou zejména z vil a řadových domů, která je velmi citlivě umístěna do okolní přírody a která společně s nádherným mořem a skalami tvoří v rámci Sardinie ukázkovou lokalitu v harmonii s přírodou.

Rezidence Giardini se nachází na rozlehlém pozemku lemujícím nádherný skalní útvar se spoustou zeleně a krásným výhledem na celé pobřeží kde je vstup pouze rezidentům a je ohraničen zdí z přírodního kamene a elektronickou závorou na dálkové ovládání za kterou se nachází soukromé parkoviště majitelů domů.

Nemovitost se rozkládá na samostatném pozemku s tropickou zahradou ve které jsou vzrostlé palmy, citrónovníky a různorodé tropické rostliny a kterou lemuje živý plot a upravený trávník s automatickým zavlažovacím systémem a nočním osvětlením pozemků i skal. Vzadu za domem vystupuje mohutný skalní útvar převážně z žuly, lemovaný typickou středomořskou florou a kaktusy.

Dům byl postaven renomovanou Italskou stavební společností, která působí v lokalitě přes 20 let a je synonymem kvalitní výstavby a dobrého servisu.

Jedná se o klasickou zděnou stavbu, doplněnou žulovými doplňky, precizní trámovou dřevěnou konstrukcí a typickými Sardskými taškami na střeše.

Vnitřní uspořádání domu je navrženo tak, aby poskytlo pohodlí a soukromí minimálně pětičlenné rodině a skládá se z velké venkovní zastřešené terasy, prostorné jídelny se zařízenou kuchyní a dvěma ložnicemi a dvěma koupelnami opatřenými WC, bidetem, sprchovacími kouty a prostorem na pračku.

Dlažby a koupelny jsou vyhotoveny od tradičního sardinského prestižního výrobce keramiky Cera Sarda. Rovněž žula a žulové obklady jsou od lokálního dodavatele.

Dům je kompletně vybavený od kuchyně přes vnitřní vybavení až po TV, satelit a Klimatizaci.

K domu náleží rovněž privátní parkovací místo pro automobil.

Celá lokalita pak nabízí perfektní infrastrukturu, včetně cca kilometrové přírodní pasáže s plážemi a zelení. Je zde rovněž možnost zakotvení menšího plavidla, či gumového člunu. Cca 1,5Km od domu se nachází příjemný Hotel pro komfortní ubytování návštěv, či přátel, vyhlášená restaurace Quattroventi a kompletní sít obchodů, kavárna, pizzerie aj. V dobré dostupnosti je také golfové hřiště a přístav Puntaldia, která je společně s Porto Cervem a Porto Rotondem jednou z nejvíce vyhledávanou čtvrtí prominenty z celého světa.
K domu smluvně zajištěn kompletní bezstarostný servis, včetně zahradníka a správce.

*
*
*
captcha
*

Kontakt na makléře

Jana Kocourková

Jana Kocourková

Telefon: 571 625 068
Mobil: 775 105 802
E-mail: j.kocourkova@reality-kocourek.cz

Centrála

Palackého 2205
Telefon: 571 625 068
75661 Rožnov pod Radhoštěm

Email: roznov@reality-kocourek.cz