prodej • pronájem • výkup • prání servis • hypotéky pobočky kanceláře
Hledej reality

Prodej luxusní vily Kapverdy

Základní informace

Kategorie: Domy a vily
Lokalita: Kapverdy
Datum vložení: 12.03.2018
Číslo zakázky: 4061
Cena prodeje: 9 870 000 Kč
captcha
 

Další informace

Popis

Nabízíme k prodeji novostavbu vily z r. 2014 na Kapverdských ostrovech. Jedná se o třípokojovou, patrovou vilu o výměře 134m2 s venkovní terasou 54m2, s bazénem, jacuzzi v luxusním pětihvězdičkovém rezortu na ostrově Sal ve vzdálenosti do 100m od pláže. Vila s veškerým vybavením. Kapverdy jsou nejblíže položené tropické ostrovy k Evropě a zároveň nejrychleji rostoucí turistická destinace. Investování do nemovitostí je zde na samotném začátku s velkým potenciálem růstu. Máte možnost výběru mezi koupí pro vlastní využití, individuální pronajímání, nebo zařazení do pronájmového programu. Do své vily se můžete opakovaně dle libosti vracet. V době kdy nebudete vilu obývat, Vám hoteliér zajistí v případě zájmu obsazení hotelovými hosty.
Díky celoročnímu slunnému klimatu a vzkvétajícímu cestovnímu ruchu poskytují Kapverdské ostrovy ideální ekonomické a ekologické podmínky pro úspěšné investice do nemovitostí.
Zakoupením nemovitosti na Kapverdských ostrovech nezískáváte pouze tuto luxusní nemovitost, ale především se jedná o bezpečnou investici na jednom z nejvíce prosperujících trhů nemovitostí a cestovního ruchu, která nabízí garantovanou návratnost investované částky, růst hodnoty nemovitostí, příjem z pronájmu a další výhody. Tato investiční příležitost nabízí atraktivní garantovaný roční výnos, výplatu zisků z pronájmu, po 5 letech provozu rezortu se výnosy z pronájmu dělí v poměru 50:50 mezi investora a TRG/operátora rezortu. Očekávaný výnos z rozdělených výnosu se pohybuje mezi 6-9% p.a. Možnost také podílového vlastnictví od 10 000 EUR

*
*
*
captcha
*

Kontakt na makléře

Jana Kocourková

Jana Kocourková

Telefon: 571 625 068
Mobil: 775 105 802
E-mail: j.kocourkova@reality-kocourek.cz

Centrála

Palackého 2205
Telefon: 571 625 068
75661 Rožnov pod Radhoštěm

Email: roznov@reality-kocourek.cz