prodej • pronájem • výkup • prání servis • hypotéky pobočky kanceláře
Hledej reality

Exklusivně zařazujeme do nabídky nízkoenergetickou stavbu rodinného domu typu bungalov

Základní informace

Kategorie: Domy a vily
Lokalita: Prostějov
Datum vložení: 31.05.2019
Číslo zakázky: 4482
Cena prodeje: 3 815 000 Kč
captcha
 

Další informace

Popis

Exklusivně zařazujeme do nabídky nízkoenergetickou dokončenou stavbu rodinného domu typu bungalov s dispozicí 3+kk a podlahovou plochou 69m2, která je situována na mírně svažitém pozemku jižní expozice o výměře 1.593 m2 v okrajové části obce Seloutky. Jedná se o dřevostavbu v probíhající výstavbě. Stavba dle schválené projektové dokumentace sestává z předsíně, chodby, dvou ložnic, koupelny s WC a obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Dům, jehož výstavba byla započata v prosinci 2018, je napojen na elektřinu. Napojení obecní kanalizace a vody čerpané z vlastní studny hloubky cca 18 m bude provedeno po dokončení stavby, dešťová voda zadržována v akumulační nádrži o objemu 4.500 l s přepadem a vsakováním.
Pozemek skýtá možnost výstavby garáže, jižní terasy či výsadby ovocných stromů v mírném jižním svahu.. Uvedená cena zahrnuje pozemek, rozestavěnou stavbu, schválenou projektovou dokumentaci vč stavebního povolení, vč. uhrazení připojovacího poplatku k IS, vč. uhrazení předpokládané výše za vyjmutí pozemku ze ZPF, vč. rozpočtu na dokončení stavby.
Stavba bude dokončena dle původního projektu bez venkovních úprav, pouze bude okolí zapraveno. V případě zájmu klienta, lze s projektem ještě pracovat. Je nutno počítat s možným navýšením ceny dle změn.
Jedná se o klidnou lokalitu blízko statutárního města Prostějova s dobrou dopravní obslužností.
Doporučujeme prohlídku vzhledem k lukrativitě lokality a nemovitosti.
Kontaktujte naši RK

*
*
*
captcha
*

Kontakt na makléře

Renáta Sypěnová

Renáta Sypěnová

Telefon: 582 330 169
Mobil: 608 630 108
E-mail: makler@reality-kocourek.cz

Centrála

Palackého 2205
Telefon: 571 625 068
75661 Rožnov pod Radhoštěm

Email: roznov@reality-kocourek.cz