prodej • pronájem • výkup • prání servis • hypotéky pobočky kanceláře
Hledej reality

Reality Kocourek - Rožnov pod Radhoštěm

Kancelář Rožnov Kancelář Rožnov Kancelář Rožnov Dovolte představit Vám naši realitní kancelář Reality Kocourek se sídlem v Rožnově pod Radhoštěm. Jsme dynamicky rozvíjející se realitní kancelář, která Vám dokáže nejen pomoci a zajistit koupi, prodej či pronájem nemovitostí. Realitní kancelář byla založena v roce 2003 Tomášem Kocourkem, jakožto pobočka již velmi úspěšné a dobře známé společnosti Reality Kocourek se sídlem v Prostějově v čele s Ing. Františkem Kocourkem. Syn, Tomáš Kocourek, kráčí ve stopách svého otce a s jeho plnou důvěrou začíná šířit dobré jméno Reality Kocourek v Rožnově pod Radhoštěm a jeho blízkém okolí.

V roce 2006 se Tomáš Kocourek naprosto osamostatnil a přesouvá své sídlo z původního na ulici Videčská 12, do zcela nových prostor na ulici Palackého 2205 v Rožnově pod Radhoštěm, kde sídlí dodnes. Vzhledem k výrazné expanzi svých aktivit přijímá v tomto roce asistentku a realitního makléře, aby mohl ještě lépe uspokojovat potřeby a požadavky svých stávajících, ale i nových klientů.

V průběhu posledních let zaznamenala realitní kancelář Reality Kocourek nebývalý rozvoj. V roce 2010 vzniká nová pobočka ve Valašském Meziříčí na ulici Vrbenská 806, přičemž se zvažuje otevření poboček i v dalších městech střední Moravy. Díky tomuto strategickému kroku se rozrůstá také pracovní kolektiv o další realitní makléře a uvažuje se o změně právní formy.

Rok se s rokem sešel a ze samostatně podnikající fyzické osoby se stává plnohodnotná společnost s ručením omezeným, která byla ke dni 20. 5. 2011 Krajským soudem v Ostravě zapsána do obchodního rejstříku s názvem Reality Kocourek s. r. o.

V současné době, disponuje společnost Reality Kocourek s. r. o. téměř největším tržním podílem na trhu s realitami na území celé Moravy a své aktivity rozhodně hodlá dále rozšiřovat.

Reality Kocourek s. r. o. vychází především z individuálního přístupu ke svým klientům, kterým poskytuje komplexní servis v oblasti nemovitostí. Dle našich možností se jim snažíme vyjít maximálně vstříc a to ve všech směrech. Původním a nadále hlavním posláním naší společnosti je zprostředkování prodeje, koupě nebo pronájmu jakékoliv nemovitosti: byty, rodinné domy, kanceláře, obchody, restaurace, sklady, garáže, chaty, chalupy, zemědělské usedlosti a stavby, komerční a výrobní objekty, různé nebytové prostory, lesní a zemědělské pozemky, atp. Cílem jsou pak samozřejmě spokojení klienti.

Stavíme svou činnost především na dobrém vztahu s našimi klienty. Snažíme se ctít základní lidské hodnoty, jakými jsou bezesporu upřímné a korektní jednání, individuální přístup, flexibilita a snaha v jednání a přístupu vedoucí k uspokojení obou stran.

Stavíme svou činnost především na dobrém vztahu s Vámi, s našimi klienty. Snažíme se držet základních hodnot jako je:

 1. zcela korektní jednání
 2. osobní přístup
 3. individuální nastavení služeb
 4. flexibilita
 5. konzultace podmínek
 6. sestavení smluv ku požadavkům obou stran
 7. aktuální povědomí klienta o stavu jednání o jeho nemovitosti

Nabídka služeb

 • zjištění tržní ceny nemovitostí pro převody a pozůstalosti
 • zprostředkování úvěrů
 • správa nemovitosti
 • Kompletní služby při zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí s odborným a právním servisem. (včetně znaleckých posudků, předkupních a kupních smluv, zápisů a vkladů do katastru nemovitostí, podání daňového přiznání z převodu nemovitostí)
 • sepsání kupní/budoucí kupní smlouvy
 • sepsání nájemní/podnájemní smlouvy
 • vytvoření plné moci při zastupování
 • převod členských práv a povinností k družstevnímu bytu
 • zastřešení Vašeho soukromého prodeje - v případě, že máte kupce na Vaši nemovitost, ale nejste si jisti, jak postupovat dál, zajistíme veškeré právní ošetření
 • řešení exekucí

Rádi bychom naší činností přispěli k celkovému zvýšení důvěry v realitní kanceláře v ČR. Proto nejen vše zajišťujeme dle zákona a dle dobrých mravů, ale také dle etických zásad společnosti. Hlavním bodem a zároveň zhodnocením naši každodenní práce je individuální přístup ke každému z Vás. Jste-li s námi spokojeni, dostává se nám od Vás kladného doporučení pro naši další činnost - a to je ta největší devíza, na které stavíme - důvěra za důvěru.

Pobočky